Kā notiek SEO tulkošana? SEO tulkošanas process soli pa solim

Daudzvalodu mājas lapu un interneta veikalu tekstu tulkošana, pamatojoties SEO, ir viena no Baltic Media galvenajām specializācijas jomām. Mūsu pieredzējušie lingvisti nodrošinās, ka jūsu mājas lapas tulkojums ir atbilstīgs, nodrošina meklētājprogrammas optimizāciju – SEO un ir viegli uztverams lasītājam.

This image has an empty alt attribute; its file name is komanda-.jpg

Mājas lapas optimizācija meklētājsistēmai (SEO) ir darbības, kas palīdz uzlabot tīmekļa vietnes un mājas lapas pozīciju un redzamību meklētājsistēmas dabiskās meklēšanas rezultātos.

Ja tīmekļa vietne tiek parādīta augstākā pozīcijā un ja vietne biežāk parādās meklēšanas rezultātu sarakstā, tā piesaistīs vairāk apmeklētāju.

SEO var būt vērsta uz dažāda veida meklēšanu, tostarp attēlu meklēšanu, lokālo meklēšanu, video meklēšanu, akadēmiskās literatūras meklēšanu, ziņu meklēšanu un  nozares vertikālajām meklētājsistēmām. 

Kā notiek SEO tulkošana? SEO tulkošanas process soli pa solim

SEO tulkošanu, protams, vislabāk veiks profesionāls tulkotājs – cilvēks. To veiksmīgi neizdarīs automātiskās tulkošanas aplikācijas. Tad jūsu vietne labi būs atrodama  interneta meklēšanas motoros uz jums vajadzīgajiem atslēgas vārdiem dažādās valodās un dažādos tirgos.

Lūdzu ņemiet vērā sekojošo:

  1. Sagatavojiet kvalitatīvu avota tekstu, kurā ietverti vajadzīgie atslēgas vārdi. Ja to uzticiet darīt mums, tad iesniedziet paredzamo atslēgas vārdu sarakstu un  norādiet valsti, kurā jūs vēlaties, lai jūsu lapu atrod. Tad mūsu teksta redaktors vai tulkotājs precizēs jums vajadzīgos atslēgas vārdus un iekļaus avota tekstā vai tulkojumā. Sagatavojiet arī meta informāciju (lapas nosaukumu, meta aprakstu URL tekstu). Atslēgas vārdam ir jābūt ietvertam URL (tam nav jābūt domēna nosaukumā, pietiek, ka ir ietverts URL),  lapas nosaukumā (title tag) un meta aprakstā, kā arī virsrakstos H1, H2, H3  un vairākas reizes pirmā rindkopā. Tas palielinās jūsu lapas klikšķu skaitu.SEO tulkošana
  2. Tulkojumā vēlamo atslēgas vārdu sarakstu katrai  atseviškai teksta lapai jums vajadzīgajā mērķa valodā varat iesniegt, pasūtot mums SEO tulkojumu. Tulkotājs šos vārdus integrēs tulkojumā. Ja jums tie nav zināmi, tad mūsu tulkotājs piemeklēs tos, ņemot vērā  jūsu norādes. Tas ir atsevišķs maksas pakalpojums pēc patērētā laika.  Jūs pats varat atrast katrā valstī un valodā meklētākos vārdus jūsu nozarē dažādos SEO rīkos, piemēram Google atslēgas vārdu plānotājā  vai Neil Patel rīkā Ubersuggest un citos.

Cik maksā SEO tulkojums?

Jūs maksāsit pēc vārdu skaita avota tekstā. Vislētāk būs, ja iesniegsiet jau jūsu atrasto atslēgas vārdu sarakstu katrai valodai, ar kuriem jāaizstāj avota tekstā norādītie atslēgas vārdi. Ja tie jāmeklē būs mums, tad papildu tulkojuma izmaksām, jums jārēķinās arī par maksu par patērēto laiku atslēgas vārdu atrašanai katrā valodā un tirgū pēc stundas tarifa.

Kāpēc tulkošanas birojs Baltic Media ir jūsu labākā izvēle?

Kā samazināt jūsu tulkošanas izmaksas, neupurējot kvalitāti?

Kāpēc vajadzētu izvēlēties profesionālus tulkotājus?

Saņem vislabāko cenas piedāvājumu 15 minūtēs 

Informācijas pieprasījums 

E-pasts

Publicējis Nordic-Baltic language service provider Baltic Media®

Nordic-Baltic Online Translation agency Baltic Media is a leading provider of online translation services in Northern Europe specializing in Northern European (incl. Nordic, Baltic, Slavic) languages mostly in translation services from/into Swedish, Finnish, Danish, Icelandic, Norwegian, German, English, Polish, Russian, Latvian, Lithuanian and Estonian. As an ISO certified language service provider, translation agency Baltic Media offers human translation services for corporate, public and individual clients. Your online Nordic-Baltic translation agency | Stockholm | Riga Översättningsbyrå Baltic Media Translations AB etablerades i Sverige 1991 och är en av de ledande leverantörerna inom segmentet för högkvalitativa språktjänster i Norden och Baltikum. Översättningsbyrån har kontor i Stockholm, Riga. Verksamheten är certifierad enligt ISO 9001-2015.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: