Interneta veikalu un uzņēmumu mājas lapu tulkošana | SEO tulkošana

Interneta veikalu un citu mājas lapu tulkošana | SEO tulkošana | Profesionāla interneta vietņu tulkošana un projektu vadība | Valodu pakalpojumi Baltic Media

Daudzvalodu mājas lapu tulkošana un lokalizācijaDaudzvalodu mājas lapu un interneta veikalu tekstu tulkošana, pamatojoties SEO, ir viena no Baltic Media galvenajām specializācijas jomām. Mūsu pieredzējušie lingvisti nodrošinās, ka jūsu mājas lapas tulkojums ir atbilstīgs, nodrošina meklētājprogrammas optimizāciju – SEO un ir viegli uztverams lasītājam.
Sekmīgs mājas lapas tulkojums palīdzēs jums palielināt apmeklētāju skaitu un piesaistīt vairāk klientu. Tāpēc mājas lapu tulkošana būtu jāveic šīs jomas profesionāļiem: tulkotājiem, redaktoriem un korektoriem, kam mērķa valoda ir dzimtā valoda un kas dzīvo valstī, kurā šajā valodā runā.


Mūsu darbs notiek šādi: vispirms tulkotājs pārtulko jūsu saturu, pēc tam cits valodnieks to rediģē, un tad mēs veicam teksta korektūru. Mēs nodrošinām arī maketēšanu (desktop publishing, DTP), lai jūs saņemtu tulkotos failus, kuri izskatās tieši tāpat kā oriģināli. Uzziniet vairāk par darba plūsmu šeit.

Mājas lapas tulkošanas pakalpojums ietver:

 • avota vārdu aprēķinu un konteksta eksportu;
 • mājas lapas definīciju un apspriešanos par strukturālām prasībām;
 • mājas lapas internacionalizāciju, nodrošinot, ka jūsu vietnes infrastruktūra pareizi attēlo saturu jebkurā no valodām, kurā apmeklētājs izvēlas to aplūkot; mēs specializējamies unikoda iespējošanā, koda un satura nodalīšanā, mērogojamā dizainā utt.;
 • satura tulkojumu vairāk nekā 400 valodu kombinācijās;
 • Meta informācijas tulkošanu, proti, virsrakstu, aprakstu un atslēgvārdu tulkošanu;
 • tiešsaistes kvalitātes nodrošināšanu un lapas korekciju.

Mājas lapas tulkošanas izmaksu pamatā ir:

 1. vārdu skaits;
 2. avota valoda un mērķa valoda;
 3. temats;
 4. lapas grafikas vajadzības;
 5. datorizdevniecības vajadzības saistītiem dokumentiem.

Mēs izmantosim CAT tulkošanas rīkus. Tas nozīmē, ka varēsiet ietaupīt līdz pat 70% no tulkošanas izmaksām. CAT rīki nav roboti, bet gan instruments profesionālu tulkotāju rokās, lai divreiz netulkotu to, kas jau iztulkots un jums par to nebūtu jāmaksā. Vairāk par to, kā tas darbojas, lūdzu lasiet sadaļā Kā samazināt tulkošanas izmaksas, neupurējot kvalitāti. 

Sazinieties ar Baltic Media jau šodien

Lai uzzinātu vairāk par mūsu mājas lapu tulkošanas pakalpojumiem vai lai pieprasītu bezmaksas cenas aprēķinu vai piedāvājumu, lūdzu, zvaniet uz mūsu starptautisko biroju pa tālruni +371 67 224 327 vai sazinieties ar mūsu projektu vadītājiem uz e-pasta adresi: info@balticmedia.comJaunākais mūsu mājas lapu lokalizācijas projekts skandināvu valodās, kas tiek regulāri atjaunots: www.headbrands.fi www.headbrands.nowww.headbrands.dkwww.headbrands.se 

Publicējis Nordic-Baltic language service provider Baltic Media®

Nordic-Baltic Online Translation agency Baltic Media is a leading provider of online translation services in Northern Europe specializing in Northern European (incl. Nordic, Baltic, Slavic) languages mostly in translation services from/into Swedish, Finnish, Danish, Icelandic, Norwegian, German, English, Polish, Russian, Latvian, Lithuanian and Estonian. As an ISO certified language service provider, translation agency Baltic Media offers human translation services for corporate, public and individual clients. Your online Nordic-Baltic translation agency | Stockholm | Riga Översättningsbyrå Baltic Media Translations AB etablerades i Sverige 1991 och är en av de ledande leverantörerna inom segmentet för högkvalitativa språktjänster i Norden och Baltikum. Översättningsbyrån har kontor i Stockholm, Riga. Verksamheten är certifierad enligt ISO 9001-2015.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: