#DiscoverTranslation | Tulkotāja profesijas popularizēšanas kampaņa personām ārpus valodu nozares

Mēs visi izmantojam rakstiskos tulkojumus, pat ja dažkārt to uztveram kā pašsaprotamu.

Skatiet, piemēram, pārtikas produktu etiķetes. Tām jābūt jūsu valodā – ne tikai tāpēc, lai zinātu, ko ēdat, bet arī tāpēc, lai atklātu sastāvdaļas, kas var izraisīt alerģisku reakciju.

Šis ir tikai viens no daudziem piemēriem, kas parāda, kā profesionāli tulkojumi mums palīdz ikdienas dzīvē. Pats darbs bieži vien nav pamanāms. Bet tulkošana ir visur ap mums. Ir grūti iedomāties dzīvi bez tās.

Ar kampaņu #DiscoverTranslation Eiropas Komisija vēlas popularizēt tulkotāja profesiju un uzsvērt tās būtisko nozīmi mūsu ikdienas dzīvē.

Šajā vietnē atradīsiet atsauces dokumentus un piemērus, kas parāda tulkošanas lomu sabiedrībā un ekonomikā. Tie, kuriem ir dziļāka interese, atradīs informāciju par interesantām karjeras iespējām, ko piedāvā valodu nozare, kā arī saites uz pasākumiem, ko organizē ES valstīs. Ieskatieties un drīz sapratīsiet, ka tulkošana patiešām ir visur! 

Tulkošanas birojs: tulkotāja vakances. Te ir darbs.

Tulkošanas darbi | Pieejamie darbi tulkotājiem | Darbs kā tulkotājam

Tulkotāji / Tulki / Redaktori / Korektori / Tekstu rakstītāji

Ja jūs esat tulks, tulkotājs, korektors, tekstu rakstītājs un vēlaties sadarboties ar Baltic Media Ltd, lūdzu, nosūtiet mums savu pieteikumu. Ar mums jūs varat sadarboties gan kā fiziska persona, gan kā juridiska persona, ja esat reģistrējis savu firmu. Mums ir vajadzīgi arī štata tulkotāji un tulki. Tāpēc lūdzu norādiet, kādā statusā vēlaties strādāt ar mums.

Publicējis Nordic-Baltic language service provider Baltic Media®

Nordic-Baltic Online Translation agency Baltic Media is a leading provider of online translation services in Northern Europe specializing in Northern European (incl. Nordic, Baltic, Slavic) languages mostly in translation services from/into Swedish, Finnish, Danish, Icelandic, Norwegian, German, English, Polish, Russian, Latvian, Lithuanian and Estonian. As an ISO certified language service provider, translation agency Baltic Media offers human translation services for corporate, public and individual clients. Your online Nordic-Baltic translation agency | Stockholm | Riga Översättningsbyrå Baltic Media Translations AB etablerades i Sverige 1991 och är en av de ledande leverantörerna inom segmentet för högkvalitativa språktjänster i Norden och Baltikum. Översättningsbyrån har kontor i Stockholm, Riga. Verksamheten är certifierad enligt ISO 9001-2015.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: